SITECITY

SiteCity
Architektura SiteCity

AKTUALNOŚCI

Z myślą o restauracjach.
Beyond.pl - partnerem technologicznym SiteCity.
Rozpoczęliśmy naszą działalność.

NEWSLETTER

Zamów bezpłatnie newsletter SiteCity. Wprowadź swój e-mail:

SiteCity

SiteCity pudełkoZ myślą o naszych klientach stworzyliśmy prosty w obsłudze system SiteCity. Wyróżnia się on na rynku przede wszystkim tym, że sam od podstaw możesz stworzyć serwis www swojej firmy, a nie jak w wielu przypadkach możesz tylko zarządzać treścią.

Każdy z naszych klientów otrzymuje od nas dostęp do systemu SiteCity poprzez unikalny identyfikator i hasło dostępu bez konieczności instalacji specjalistycznego oprogramowania. Jedyne co Ci jest potrzebne to komputer z przeglądarką stron www i dostęp do Internetu.

System SiteCity stworzony został z myślą o tych wszystkich, którzy chcą sami stworzyć swój własny serwis www. Jest on przeznaczony zarówno dla firm jak i osób prywatnych. Do korzystania z naszego system niepotrzebna jest wiedza z zakresu tworzenia stron www oraz specjalistycznych programów. Wystarczy posiadać komputer i chęci.

System SiteCity jest łatwy i intuicyjny, dzięki niemu możesz stworzyć swój serwis www. Zawiera w sobie szablony szat graficznych, obiekty umożliwiające tworzenie galerii, formularza kontaktowego, obrazków, menu (nawigację), wizytówki kontaktowej, a także pola tekstowego.

System SiteCity jest nowoczesnym łatwym w obsłudze systemem CMS. CMS - system zarządzania treścią (ang. Content Management System) jest to aplikacja internetowa, pozwalająca na łatwe utworzenie serwisu www oraz jego późniejszą aktualizację i rozbudowę przez redakcyjny personel nietechniczny. Kształtowanie treści i sposobu ich prezentacji w serwisie zarządzanym przez CMS odbywa się za pomocą prostych w obsłudze interfejsów użytkownika, w postaci stron www zawierających rozbudowane formularze i moduły.