O NAS

Aktualności
Nasza misja
Nasz zespół
Kariera

NEWSLETTER

Zamów bezpłatnie newsletter SiteCity. Wprowadź swój e-mail:

Aktualności


2009.07.01 Z myślą o restauracjach.

Lato właśnie się rozpoczęło! Słoneczna pogoda i chęć odpoczynku sprzyjają nie tylko urlopowiczom, ale również Tobie. Wykorzystaj to i ściągnij do swojej restauracji klientów.

Pozwól każdemu poznać Twoją restaurację zanim się w niej znajdzie. Stwórz swój własny serwis www i zachęć klientów do skosztowania serwowanych przez Ciebie potraw.

Lato to również sezon wielu imprez na świeżym powietrzu. A wszędzie tam, gdzie jest zabawa musi być jedzenie. Więc jeśli oferujesz nie tylko dobrą kuchnię na miejscu w restauracji, ale również catering nie czekaj dłużej i przedstaw swoją ofertę w Internecie, aby każdy mógł ją odnaleźć.

Specjalnie dla Ciebie przygotowaliśmy wyjątkowy pakiet Moja Restauracja.

Co w nim jest wyjątkowego? Przede wszystkim dedykowane moduły dostosowane specjalnie dla potrzeb restauracji. Znajdują się w nim szablony szat graficznych utworzone z myślą o restauracjach, w prosty i łatwy sposób możesz w pełni przedstawić menu swojej restauracji oraz godziny jej otwarcia.

Nie czekaj dłużej, sezon letni w pełni! Poznaj szczegóły pakietu Moja restauracja przygotowanego z myślą o Tobie.


2009.06.15 Beyond.pl - partnerem technologicznym SiteCity.

Wybraliśmy naszego partnera technoloczicznego - Datacenter Beyond.pl.

Datacenter Beyond.pl jest najnowocześniejszą serwerownią w Polsce, oferującą kompleksową obsługę w zakresie utrzymania zasobów informatycznych oraz transmisji danych. Beyond.pl istnieje na rynku od wielu lat. Utrzymują najpopularniejsze serwisy w polskim internecie takie jak nasza-klasa.pl, allegro.pl czy wykop.pl.


2009.06.01 Rozpoczęliśmy naszą działalność.

Przede wszystkim Witamy na SiteCity.pl. W miejscu gdzie zespół pełen zapału i pomysłów czeka na Ciebie, aby wspólnie osiągnąć sukces.

Pełni zapału zaczynamy naszą pracę specjalnie dla Was. Przygotowaliśmy się do niej najlepiej jak potrafimy. Mamy nadzieję, że przygotowana przez nas oferta odpowiada Waszym potrzebom i oczekiwaniom, a nasza współpraca będzie owocna. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą i kontaktu z nami.

Pozdrawiamy serdecznie.
Zespół SiteCity