O NAS

Aktualności
Nasza misja
Nasz zespół
Kariera

AKTUALNOŚCI

Z myślą o restauracjach.
Beyond.pl - partnerem technologicznym SiteCity.
Rozpoczęliśmy naszą działalność.

NEWSLETTER

Zamów bezpłatnie newsletter SiteCity. Wprowadź swój e-mail:

Wysoka jakość w dobrej cenie.

Nasz zespółNaszym celem jest wprowadzenie Twojej firmy do Internetu, z pomocą serwisu www, odpowiednio dostosowaną do potrzeb reklamą i stałą opieką w korzystnej cenie.

Chcieliśmy, aby nasi klienci uczestniczyli w tym procesie. Dlatego właśnie powstał nasz system SiteCity. System, dzięki któremu każdy może stworzyć swój własny serwis www i zarządzać jego treścią. Sam serwis www to połowa sukcesu. Dlatego też oferujemy naszym klientom nie tylko dostęp do systemu, ale również tworzenie wizerunku firmy w Internecie i stałą opiekę nad serwisem www oraz przygotowywanie tekstów na stronę.

Tworząc nasz system staraliśmy się, aby stał on się łatwy i przyjemny w obsłudze. Dziś już wiemy, że nam się udało. Nasze „dzieło” nie wymaga specjalistycznej wiedzy ani narzędzi, każdy może z niego korzystać, a przy okazji dobrze się bawić. Bo kto powiedział, że praca nie może być przyjemna.

Z takim przygotowaniem realizujemy naszą misję – wysoka jakość w dobrej cenie. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą i kontaktu z nami. Będziesz zadowolony zarówno z naszych usług jak i cen.